Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 3543
Poslední dražitel: 3428

Míšeň

Liška
výška 17 cm, délka 26 cm, porcelán, malováno, glazováno, značeno zespod Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2009  20:50:00
Číslo položky: 2612
Poslední dražitel: 4149

Váza

výška 10, 5 cm, sklo čiré, květinový dekor, malba emailem, čtvercový tvar, na zlacených nožičkách, brus, zlaceno, Čechy, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2009  20:20:00
Číslo položky: 3434
Poslední dražitel: 4508

Štursa Jan (1880 - 1925)

Vítězství
výška 68 cm, bronz, mramorový podstavec, signováno ve spodní části plastiky
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 30 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2009  20:00:00
Číslo položky: 3360
Poslední dražitel: 3749

Šalamoun
výška 57 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2009  20:30:00
Číslo položky: 3430
Poslední dražitel: 4388

Čert
výška 23 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2009  20:15:00
Číslo položky: 3433
Poslední dražitel: 4469

Štursa Jan (1880 - 1925)

Raněný
výška 49 cm, bronz, bronzový podstavec, signováno na podstavci, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2009  20:10:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE