9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 3161
Poslední dražitel: 4249

Barokní hodiny

výška 60 cm, stolní hodiny, arabské číslice, číselník mírně poškozen, čtvrťové bití s automatem, "Simon Bernhardll, Prag No. 29", restaurováno, okolo roku 1650
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  20:30:00
Číslo položky: 3261
Poslední dražitel: 3200

Čtoucí dívka

výška 40 cm, plastika, keramika, zespod značeno Royal Dux, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  20:10:00
Číslo položky: 3173
Poslední dražitel: 4230

Stolní hodiny

výška 46 cm, mosazné kování, plastika krále, římské číslice, poškozeno, jdoucí, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009  20:00:00

do aukce Květen 2020.