Číslo položky: 2954
Poslední dražitel: 4088

Mouřenín

výška 100 cm, plastika, pálená hlína, zlaceno, malováno, poškozeno, nečitelně signováno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  20:00:00
Číslo položky: 2974
Poslední dražitel: 4066

Ležící dívčí akt

výška 24 cm, patinovaná sádra, signováno A. Procházka, datováno 1962
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  22:00:00
Číslo položky: 2897
Poslední dražitel: 3003

Dáma s lokajem

výška 21, 5 cm, porcelán bohatě malovaný, glazovaný, zlaceno, poškozeno, zn. Německo - Pasov, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  21:40:00
Číslo položky: 3164
Poslední dražitel: 3830

Čert
výška 44 cm, pálená hlína, glazováno, mírně poškozeno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 37 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  21:20:00
Číslo položky: 3179
Poslední dražitel: 4156

Nesignováno

Tanečnice
výška 56 cm, mramor, mramorový podstavec, poškozeno, nesignováno, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  20:50:00
Číslo položky: 3158
Poslední dražitel: 3444

Sloupkové hodiny

Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  20:10:00