Číslo položky: 3105
Poslední dražitel: 3973

Pejsek

výška 10 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal - Bavaria
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2009  21:10:00
Číslo položky: 3104
Poslední dražitel: 3136

Kachna

výška 4, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2009  21:00:00
Číslo položky: 2077
Poslední dražitel: 3065

Žardiniéra

výška 14 cm, stříbřená alpaka, galvanoplastický dekor, původní skleněná vložka, okolo roku 1920
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2009  20:30:00
Číslo položky: 2067
Poslední dražitel: 3319

Lerch Miroslav (1921 - ?)

Harfistka
výška vč. podstavce 22, 5 cm, plastika, bronz, mramorový podstavec, z pozůstalosti M. Lercha, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2009  21:50:00
Číslo položky: 2893
Poslední dražitel: 2737

Porcelánové hodiny

výška 37 cm, porcelánové hodiny, mosazný stroj, v horní části Diana na lovu, chybí minutová ručička a sklo na ciferníku, mírně poškozeno, zn. Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2009  20:50:00
Číslo položky: 3093
Poslední dražitel: 4057

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Libuše
cín, zlato, výška 69 cm, signováno O. Zoubek v dolní části
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2009  20:30:00
Číslo položky: 3100
Poslední dražitel: 3927

Slon

výška 8 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2009  20:10:00