9 300 000 Kč

Číslo položky: 2893
Poslední dražitel: 2737

Porcelánové hodiny

výška 37 cm, porcelánové hodiny, mosazný stroj, v horní části Diana na lovu, chybí minutová ručička a sklo na ciferníku, mírně poškozeno, zn. Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2009  20:50:00
Číslo položky: 3093
Poslední dražitel: 4057

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Libuše
cín, zlato, výška 69 cm, signováno O. Zoubek v dolní části
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2009  20:30:00