9 300 000 Kč

Číslo položky: 1259
Poslední dražitel: 1463

Antický krotitel koní

40 cm, plastika, bronz, mosaz, poškozeno, 2. pol. 19. stol.
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2006  20:30:00