Číslo položky: 777
Poslední dražitel: 1080

Šálek s podšálkem

Porcelán s malbou květů, glazováno, zn. Míšeň, 20. léta 20. století, výška 7,5 cm
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2006  20:25:00
Číslo položky: 1274
Poslední dražitel: 1346

Husy

7, 5 cm, porcelán zn. Rosenthal, Německo, 1. třetina 20. stol.
Vyvolávací cena: 1 650 Kč
Dosažená cena: 1 650 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2006  20:05:00
Číslo položky: 1555
Poslední dražitel: 1631

Váza

15 cm, porcelán s tištěnou galantní scénou, zlaceno, ČECHY, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2006  20:00:00
Číslo položky: 776
Poslední dražitel: 1258

Šálek s podšálkem

Porcelán malovaný glazovaný, zlaceno, vínový a květinový dekor, zn. Míšeň, 20. léta 20. století, výška 6 cm
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  20:20:00
Číslo položky: 1516
Poslední dražitel: 1466

Zajíček na balóně

10 cm, porcelánová soška, zlaceno, Německo, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 250 Kč
Dosažená cena: 1 250 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  20:05:00
Číslo položky: 959
Poslední dražitel: 1289

Karafa se sklenkami

Jadeitové sklo lisované do formy s tančícími dívkami, 20. - 30. léta 20. století, Čechy, výška karafy 28 cm
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  20:00:00
Číslo položky: 1259
Poslední dražitel: 1463

Antický krotitel koní

40 cm, plastika, bronz, mosaz, poškozeno, 2. pol. 19. stol.
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2006  20:30:00