Galerie Národní 25
Úvod
Ceny autorů
Ceny mincí
Aukce
Aktuální aukce
Seznam aukcí
Aukční rekordy
Autoři
Výkup
Obrazy, kresby
Sklo
Porcelán
Šperky
Mince, bankovky
Plastiky
Nábytek
Hodiny, hodinky
Stříbro
Prodej
Obrazy, kresby
Sklo
Porcelán
Šperky
Mince, bankovky
Plastiky
Nábytek
Reference
Znalecké posudky
Přihlášení dražitele
Napište nám
Kontakt
Výstava betlémů
Přihlášení dražitele
Registrace dražitele
Zapomněli jste heslo?
9 300 000 Kč
Aukce >> Ostatní
--- všechny ---
Bankovka
Ostatní zlaté mince
Stříbrné mince
Zlaté mince - Československo
Zlaté mince - František Josef I.
Zlaté mince - Rusko
Zlaté mince - USA
Mince
Plastiky
Porcelán,kamenina
Sklo
Šperky
777
1080
Šálek s podšálkem
Porcelán s malbou květů, glazováno, zn. Míšeň, 20. léta 20. století, výška 7,5 cm
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
Dosažená cena:
1 900 Kč
Příhoz:
100 Kč
Ukončení aukce: 8.12.2006 20:25:00
1274
1346
Husy
7, 5 cm, porcelán zn. Rosenthal, Německo, 1. třetina 20. stol.
Vyvolávací cena:
1 650 Kč
Dosažená cena:
1 650 Kč
Příhoz:
100 Kč
Ukončení aukce: 8.12.2006 20:05:00
1555
1631
Váza
15 cm, porcelán s tištěnou galantní scénou, zlaceno, ČECHY, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
Dosažená cena:
1 500 Kč
Příhoz:
100 Kč
Ukončení aukce: 8.12.2006 20:00:00
776
1258
Šálek s podšálkem
Porcelán malovaný glazovaný, zlaceno, vínový a květinový dekor, zn. Míšeň, 20. léta 20. století, výška 6 cm
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
Dosažená cena:
2 000 Kč
Příhoz:
100 Kč
Ukončení aukce: 7.12.2006 20:20:00
1516
1466
Zajíček na balóně
10 cm, porcelánová soška, zlaceno, Německo, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena:
1 250 Kč
Dosažená cena:
1 250 Kč
Příhoz:
100 Kč
Ukončení aukce: 7.12.2006 20:05:00
959
1289
Karafa se sklenkami
Jadeitové sklo lisované do formy s tančícími dívkami, 20. - 30. léta 20. století, Čechy, výška karafy 28 cm
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
Dosažená cena:
3 600 Kč
Příhoz:
100 Kč
Ukončení aukce: 7.12.2006 20:00:00
1259
1463
Antický krotitel koní
40 cm, plastika, bronz, mosaz, poškozeno, 2. pol. 19. stol.
Vyvolávací cena:
19 500 Kč
Dosažená cena:
19 500 Kč
Příhoz:
500 Kč
Ukončení aukce: 6.12.2006 20:30:00
Znalci na telefonu:
737 571 660
731 947 232
PROVIZE Z PRODEJE
OD 5%
Registrovaných dražitelů: