Růžový keř olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 20:45:00 Do ukončení aukce:
Podvečerní krajina olej na překližce, 23 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Krajina pod mrakem olej na kartonu, 18, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Dívka v šátku olej na překližce, 50 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 20:50:00 Do ukončení aukce:
Rodina kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 48 x 43 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč