Studie lesa olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, pravá část kartonu uříznuta (cca 1 cm), následně slepena, 1. pol. 20. století
Tání u Svobodných Hamrů olej na kartonu, 48, 5 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Topoly olej na sololitu, 18, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942, 5/1, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina s rybníkem olej na plátně, 30, 5 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen