Motiv z Německa kombinovaná technika na papíře, 38, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, místy zažloutlé skvrny, signováno PD, datováno 1886
Romantická krajina olej na kartonu, 52 x 41 cm, ovál, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na dvou místech protrženo cca 1 mm, nesignováno, 1. pol. 20. století
Koně olej na plátně, 100 x 206 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Ostravě
Žena se džbánem olej na plátně, 81,5 x 66 cm,rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zezadu štítek z výstavy Dům umění v Hodoníně, z roku 1965, signováno LD, 2. pol. 20. století