Lesní zátiší kresba uhlem, 43 x 58 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století, restituce, restituováno z Krajské galerie ve Zlíně číslo 294
Vysočinská vesnice pastelka, tužka na papíře, 15 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, studie ze skicáku, signováno PD, 2. pol. 20. století