Motiv z Chodska olej na kartonu, 27 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 800 Kč Aktuální cena:2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:40:00 Do ukončení aukce: