Západ slunce nad rybníkem olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč Aktuální cena:26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:30:00 Do ukončení aukce: