Podzimní krajina s řekou olej na kartonu, 55 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč Aktuální cena:10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:05:00 Do ukončení aukce: