Květiny pastel na papíře, 15 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, přeložky, signováno tužkou PD, datováno 1967, přímý dar od autora jeho ošetřovatelce
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:35:00 Do ukončení aukce: