Zimní krajina olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:40:00 Do ukončení aukce: