Podvečerní krajina olej na překližce, 54 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:25:00 Do ukončení aukce: