Letní krajina olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč Aktuální cena:14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:50:00 Do ukončení aukce: