Před bouří olej na překližce, 50 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:35:00 Do ukončení aukce: