Výhled do kraje akvarel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 26 x 36 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:30:00 Do ukončení aukce: