Na pastvě olej na plátně, fixováno na kartonu, 17, 5 x 27, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:35:00 Do ukončení aukce: