Podzimní krajina olej na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 15 x 14 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:10:00 Do ukončení aukce: