Zasněžené stromy olej na kartonu, 18 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč Aktuální cena:2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:20:00 Do ukončení aukce: