Mořský záliv olej na plátně, 49 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1970 - 1978, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací...
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:15:00 Do ukončení aukce: