Vlastní podobizna nad krajinou olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1952, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací certif...
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:50:00 Do ukončení aukce: