Modrý suvenýr asambláž (dřevo, olej, papír), 48 x 48 x 7, 5 cm, místy mírně poškozeno, datováno 1965-1967, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací certifiká...
Vyvolávací cena: 2 000 Kč Aktuální cena:2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:35:00 Do ukončení aukce: