Portrét dívky olej na plátně, 30 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:25:00 Do ukončení aukce: