Z lovu olej na plátně, 22 x 16, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, zkrakelována, obtisknutý vypínací rám v plátně, zažloutlý lak, signováno nečitelně PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč Aktuální cena:1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:00:00 Do ukončení aukce: