Srnka v zimním lese olej na kartonu, 30 x 21 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč Aktuální cena:7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:00:00 Do ukončení aukce: