Bezovec olej na kartonu, 21 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:10:00 Do ukončení aukce: