Vázání klasů olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám v plátně, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:35:00 Do ukončení aukce: