Fjord olej na plátně, 41 x 73 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, malba zkrakelována, signováno LD, datováno 1897, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:15:00 Do ukončení aukce: