Haltravská stoupa olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:15:00 Do ukončení aukce: