Pohled od Horního Dvora k Petrovicím olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč Aktuální cena:43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:45:00 Do ukončení aukce: