Zátiší s kyticí a jablky olej na plátně, 96 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:35:00 Do ukončení aukce: