Holešovický hřbitov olej na plátně, 61 x 82 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy mírně odpadlá, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:25:00 Do ukončení aukce: