Noc v přístavu tempera na papíře, 46 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:00:00 Do ukončení aukce: