Kytice ve váze olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:15:00 Do ukončení aukce: