Na břehu řeky olej na plátně, fixováno na karton, 18 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:30:00 Do ukončení aukce: