V lese olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937, vystavováno roku 1957 v Jízdárně Pražského hradu, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč Aktuální cena:10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:50:00 Do ukončení aukce: