Letní krajina s topoly olej na plátně, 49 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč Aktuální cena:6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:05:00 Do ukončení aukce: