U řeky olej na kartonu, 35 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton v horní části mírně vyboulen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 20:40:00 Do ukončení aukce: