Potok v zimě olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:55:00 Do ukončení aukce: