Z rána na pasece olej na kartonu, 36 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:00:00 Do ukončení aukce: