Lesní zátiší olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč Aktuální cena:8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:00:00 Do ukončení aukce: