Podvečerní krajina olej na překližce, 23 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 20:45:00 Do ukončení aukce: