Neděle - Velký formát olej na plátně, 100 x 160 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Horská krajina - Velký formát olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívčí poloakt olej na kartonu, 86 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Předjaří na venkově olej na kartonu, 51 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní krajina olej na kartonu, 26, 5 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Colpach olej na plátně, 38, 5 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 80. léta 19. století, na zadní straně pečeť z umělecké pozůstalosti Václava Brožíka, znalecký posudek a ověřovací ce...