Velké Borové olej na plátně, 75 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Výhled k Radhošti olej na kartonu, 31 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti dála přiložen
Mořské pobřeží kombinovaná technika na kartonu, 33 x 50 cm, nerámováno, malba a karton poškozeny, signováno PD, na zadní straně pozůstalostní razítko, 1. pol. 20. století
Dnes zachraňuju dva ubožáky od alkoholu. Piju za tři. kombinovaná technika na papíře, 11 x 19 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PH, 2. pol. 20. století
Pojď, vole, vole, ... kombinovaná technika na papíře, 11 x 27 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 20. století