Autoportrét olej na kartonu, 30 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem L. K. LD, zepředu kovový štítek, 1. pol. 20. století
Podzimní nálada olej na kartonu, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zimní krajina olej na dřevě, 26, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Břízy olej na plátně, 75, 5 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen