Jméno:
Heslo:

palicka
    #aukce obrazů     #sklo, porcelán, hodinky, šperky

Přijímáme předměty do únorové aukce 2017.

Vnitřek chrámu sv. Marka v Benátkách
olej na plátně, 90 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1913 přípisem na zadní straně vypínacího rámu, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 25 000,- Kč
Dosažená cena: 260 000,- Kč
   Příhoz: 5 000,- Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014 22:30:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 7040
Poslední dražitel: 2682

Aukční výsledky zde >>

Znalec na telefonu:
737 571 660
gn25@galerie-narodni.cz

CZ EN DE

pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo
stálých dražitelů