Jméno:
Heslo:

palicka
    #aukce obrazů     #sklo, porcelán, hodinky, šperky

Přijímáme předměty do únorové aukce 2017.

olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 35 000,- Kč
Dosažená cena: 105 000,- Kč
   Příhoz: 5 000,- Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014 23:00:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 6918
Poslední dražitel: 2448

Aukční výsledky zde >>

Znalec na telefonu:
737 571 660
gn25@galerie-narodni.cz

CZ EN DE

pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo
stálých dražitelů