Jméno:
Heslo:

palicka
    #aukce obrazů     #sklo, porcelán, hodinky, šperky

Přijímáme předměty do únorové aukce 2017.

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Plachetnice
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 190 000,- Kč
Dosažená cena: 350 000,- Kč
   Příhoz: 5 000,- Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013 22:15:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 6378
Poslední dražitel: 2473

Aukční výsledky zde >>

Znalec na telefonu:
737 571 660
gn25@galerie-narodni.cz

CZ EN DE

pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo
stálých dražitelů